You believe in success
this forum is for you


Witamy.

Welcome to the new forum, which has been created with the best information and company opinions in mind.

Advantages of this forum.

  • The best feedback.
  • Zero SPAM from SEO.
  • Best reviews guaranteed.
  • New products from leading companies.

Info.

Today, for 10 new registered users, we have 10 invitations to a movie session that will take place in a week. We invite you.

»more information

picture

wholesale hexedrone

wholesale hexedrone

Nad jakimi najciekawszymi związkami chemicznymi zdarzyło się wam pracować i jakie macie wskazówki dla początkujących laborantów pragnących poznać bliżej problematykę odczynników chemicznych?

xtigerx

Posty: 3

 
Pracowałem przy analizie empatogenów, nad ich charakterystycznymi właściwościami. Myślę, że w przyszłości niektóre z nich staną się podstawą farmakologii. Pobudzenie empatii to by się na pewno przydało w obecnym kształcie społeczeństwa.

Klaudi

Posty: 5

 
Nie słyszałem jeszcze o przypadku, żeby ktoś skontrolował zamówienie RC. Chyba, że naprawdę korzystasz z dziwacznych miejsc, czy nietypowych ogłoszeń w sieci. Z RC nie ma żartów i ogólnie najczęściej się potwierdza zamówienie pod cele naukowe, badawcze, techniczne.

Schwalbaa

Posty: 3

 
Bardzo dobrze podstawy prawne zamawiania research chemicals masz wyjaśnione na https://3mmc4cmc.com/. Według mnie najlepiej tam zajrzeć, bo w Polsce obowiązuje konkretna lista substancji znajdujących się na granicy legalności. Dyspozycje dość często się zmieniają, więc z perspektywy osoby fizycznej trzeba na ten punkt bardzo uważać.

Dosti

Posty: 4

 
Stymulanty to pewnie przyszłość leczenia psychiatrycznego bym powiedział. Przecież teraz nawet, jak pójdziesz do psychiatry to można dostać tabsy ze skutkami ubocznymi znacznie silniejszymi od niektórych odczynników chemicznych. Tutaj warto by się było pochylić.

Schwalbaa

Posty: 3

 
Bardzo często wychodzi u sportowców, że cierpieli na jakieś schorzenie poboczne, a substancja aktywna z leku dawała wielkiego kopa energetycznego na zawodach. Takich przypadków jest mnóstwo, a farmakologia wydaje podobno fortunę, aby uzależnić pacjentów od konkretnych związków. Wiadomo, jak jest, liczy się tylko kasa.

iDoRy

Posty: 2

 
Najszybciej złożysz zamówienie na odczynniki chemiczne w hurcie przez sklepy zagraniczne, które mają często własne laboratoria lub zlecają monitorowanie czystości związków. Jeden z ciekawszych przykładów https://3mmc4cmc.com/, z którego regularnie korzystam.

Jacek1812

Posty: 1

 
Do laboratorium kryształy z charakterystyką produktu, techniczną od https://3mmc4cmc.com/pl/, dobrze się przechowuje, 3-MMC dość ciekawe w badaniach. Też zaczynałem od wynajmowania laboratorium na godziny i od studiowania euforyków, stymulantów w dość szerokim zakresie. Myślę, że jest potencjał na przyszłość w odczynnikach chemicznych, bo coraz więcej z nich spotyka się nawet w zwykłej farmakologii.

Saagerrak

Posty: 4

 
Prowadziłem analizy nad 3MMC również. Zamówienia w formacie kryształów, czyli najlepsza perspektywa https://3mmc4cmc.com/pl/. Wszystkie odczynniki przebadane laboratoryjnie, od wiarygodnych specjalistów. Opłacalność zależy od tego, jak dużo zamawiasz. Przy współpracy z jednym sklepem to po prostu opłaca się najbardziej.

iDoRy

Posty: 3

 
Szukaj sklepów internetowych, które znajdują się na zaufanej liście RC, chociażby http://3mmc4cmc.com/. Dużo zamówień na 3-cmc chociażby składałem przez nich i we właściwy sposób prezentują odczynniki. Nie masz błędów przy pakowaniu, ani przy optymalizacji formalności. Zamawiam od nich już przez wiele lat i żadnych dziwnych wiadomości nie miałem.

Rouudee

Posty: 2